Szanowni Forumowicze, zwiększyliśmy limit szerokości publikowanych zdjęć w artykułach do 1000px. Bardzo prosimy o edycję zdjęć przed ich publikacją. Z góry dziękujemy :)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się z nami...
Autor Wiadomość
Copyright Offline
Administrator

Liczba postów: 839
Przekazane polubienia: 256
Otrzymane polubienia: 289 w 117 postach
Reputacja: 11
Przywitaj się z nami...
Witam na nowo powstałym forum wędkarskim.

Zatem zapraszam wszystkich nowo zarejestrowanych do przywitania się oraz napisania kilku słów o sobie.

wyjscie.pl oraz moje zdjęcia na Flickr.com
23-12-2013 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post
QbaNera Offline
Super Moderator

Liczba postów: 1,890
Przekazane polubienia: 697
Otrzymane polubienia: 249 w 170 postach
Reputacja: 13
RE: Przywitaj się z nami...
No to tym razem ja zacznę Uśmiech Mam na imię Kuba, mieszkam w Kadach koło Grodziska Mazowieckiego i łowię ryby od 25 lat z przerwami Uśmiech
łowię tylko na spinning i ostatnio raczej karpiowate niż typowe drapieżniki... Od niedawna zacząłem też trochę stugac woblerki..
Pozdrawiam,
Kuba
23-12-2013 22:06
Killerek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 14
Przekazane polubienia: 0
Otrzymane polubienia: 0 w 0 postach
Reputacja: 0
witam wszystkich Uśmiech Grzesiek. Głównie spinninguję, ale grunt czy spławiczek nie jest mi obcy. Jestem również członkiem SSR kołą nr 13. Rejon działania to Zalew Zegrzyński. Już się cieszę z tego forum Uśmiech
24-12-2013 00:53
Grisha Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 905
Przekazane polubienia: 281
Otrzymane polubienia: 265 w 133 postach
Reputacja: 3
Witam wszystkich userów Wędkarskiego Mazowsza Uśmiech Mam na imię Grzegorz, mam 33 lata i mieszkam w Grodzisku Mazowieckim. Wędkuję od 6-stego roku życia z czego od niespełna roku wyłącznie na spinning. Wcześniej zasiadywałem wyłącznie ze spławikiem ale za sprawą Kuby (@QbaNera) plany spławikowe zostały przeze mnie porzucone na czas emerytury Duży uśmiech Wędkuję wszędzie gdzie mnie nogi poniosą. Zimą też wędkuję poszukując grubych okoni spod lodu. Pozdrawiam serdecznie - Grisha

„Mordę mam może nie w tamburyn, ale mam zasady”
24-12-2013 09:03
Paweł Offline
Wiślany boleniarz

Liczba postów: 865
Przekazane polubienia: 18
Otrzymane polubienia: 307 w 145 postach
Reputacja: 7
Cześć i czołem.
Paweł mam na imię więc Nick mi się udałUśmiech Od kilku lat na drugie imię mam Boleń. Łowię najczęściej po prawej stronie Wisły, w górę od Mostu Siekierkowskiego (do, powiedzmy, 25-ciu kilometrów). Acz większość pozostałych wód Mazowsza też znam nieźleUśmiech
Głównie łowię na spinning, jednak wiosną i w środku lata nie gardzę przepływanką (bat i bolonka) czy drgającą szczytówką (zarówno w wersji ciężkiego feedera jak i lżejszego pikerka). Od kilku lat sezon mój trwa cały rok z racji nowych dwóch fascynacji: połowu z lodu i pogoni za trocią…
To na razie tyle by tego przedstawiania byłoZdziwko
25-12-2013 23:00
Bizonik Offline
Sprawca tego zamieszania

Liczba postów: 1,654
Przekazane polubienia: 145
Otrzymane polubienia: 335 w 172 postach
Reputacja: 3
Mam na imię Paweł, wędkuje od kiedy pamiętam. Zapewne jak każdy zaczynałem od spławikówki, potem nadeszła era spinningu ktorą porzuciłem na rzecz karpiowej zasiadki. A teraz? Teraz głownie spinning ale nie gardzę drgającą szczytówką a linowa zasiadka daje wiele radochy.
25-12-2013 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post
Krystek Offline
Użytkownik

Liczba postów: 62
Otrzymane polubienia: 0 w 0 postach
Reputacja: 2
Odp: Przywitaj się z nami...
Witam

Mam na imię Krystian ale mówcie mi poprostu Krystek , to mnie wyszczupla :-)

Uganiam się za takimi rybkami jak: boleń, kleń, jaź.
W tym jeszcze obecnym sezonie a raczej jego końcowej części uganiałem się za sandaczem. A od nowego sezonu za pstrągiem i spróbuje swoich sił w połowie troci :-)
A w poprzednim sezonie zimowym wróciłem do połowów podlodowych.
I tak też będzie wyglądał mój przyszły sezon i kolejne.
Dopełnieniem mojej pasji jest produkcja przynęt spinningowych jak i naprawy/przeróbki wędek (wciągające zajęcie).

To chyba tyle o mnie :-)

Pozdrawiam Krystek

Wysłano z XPERIA Z

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2013 01:17 przez Krystek.)
26-12-2013 01:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post
krzyko Offline
Nocny Poszukiwacz Sandaczy

Liczba postów: 890
Przekazane polubienia: 294
Otrzymane polubienia: 207 w 118 postach
Reputacja: 5
Cześć Uśmiech
Mam na imię Krzysiek, jestem z Warszawy i łowię...no właśnie, nie łowię w morzu i tyczką, tak jest krócej.Większość z Was znam osobiście i cieszę się że mogłem się tu zalogować.
26-12-2013 13:22
Kojoto Offline
Twórca

Liczba postów: 231
Otrzymane polubienia: 1 w 1 postach
Reputacja: 2
Witam Uśmiech
Mam na imię Maciek Uśmiech W necie poruszam się pod nickiem Kojoto Uśmiech Łowię przede wszystkim na sztuczną muchę. Jednak spinningu na razie na bok nie odstawiam. Myślę,że z większością, która tu się zaloguje znam się osobiście to i tak witam nowych i "starych" w nowym miejscu Uśmiech
Jak nie łowię to kręcę muchy, koguty, mikrojigi itp.
Pracuję w Centrum Wędkarstwa w Warszawie gdzie z chęcią doradzę osobiście przede wszystkim początkującym muszkarzom.
26-12-2013 16:52
Copyright Offline
Administrator

Liczba postów: 839
Przekazane polubienia: 256
Otrzymane polubienia: 289 w 117 postach
Reputacja: 11
Jest mi niezmiernie miło przywitać się na forum;-) Mam na imię Piotrek, mieszkam pod Warszawą. Wędkuję od zawsze. Ulubiona metodą jest spinning lecz nie są mi obce wszystkie pozostałe metody, może poza łowieniem wertykalnym z kutra, i raczej to się nie zmienisceptyk
Jak zdążyliście zauważyć dźwigam na swych barkach funkcję administrowania Forum, w szczególności od strony technicznej i organizacyjnej. Z ochotą podjąłem się pomóc koledze, którym jest Paweł vel. Bizonik. Także jak coś nabroję, to możecie Jemu dziękować;-)
Będę chciał by forum stało się funkcjonalną i przyjazną platformą wymiany informacji, doświadczeń oraz ułatwiało nawiązywanie nowych znajomości, na polu naszego hobby i nie tylko;-) W miarę działania forum będziemy wdrażali nowe pomysły i funkcjonalności, które wspólnie wszyscy wypracujemy już na żywym, działającym organizmie.
Na razie proszę traktujcie Forum jako taką wczesną wersję Beta, trwają pracę nad podstawową funkcjonalnością i ustalaniem zasad, których będziemy bronić jak lwy;-) Bo jak doświadczenie pokazało, bez jasnych i przejrzystych, żadna społeczność nie ma szans na przetrwanie.
Tyle w wielkim skrócie o sobie.

PS. I mimo, że jestem dla Was "nowy", nie myślcie, że Was nie znam. Jakiś czas byliście obserwowani.. :>

wyjscie.pl oraz moje zdjęcia na Flickr.com
26-12-2013 17:45
Odpowiedz